Czekasz na Apple'a z zakupami gwiazdkowymi? Możesz kupować śmiało już teraz!

To już koniec premier Apple’a w tym roku

Apple oficjalnie ogłosił, że nie będzie już więcej nowego sprzętu komputerowego do końca roku. Jeśli więc czekasz z świątecznym zakupem iMaka, tudzież Maka Mini, to tracisz czas.

iMac i Mac Mini nie będą odświeżone na zimę, jak miało to miejsce w przypadku MacBooków Apple’a. Potentat z Cupertino zapewnił, że do końca roku nie zaprezentuje żadnego nowego sprzętu. Najbliższych doniesień na temat premier powinniśmy się spodziewać w styczniu na imprezie Macworld Expo.

Apple nie uzasadnia swojej decyzji, nam pozostają więc spekulacje. Steve Jobs i spółka najprawdopodobniej chcą, by nowe komputery iMac i Mac Mini napędzane były procesorami Core i7 na bazie architektury Nehalem. Najprawdopodobniej nie starczyło czasu na przeprojektowanie komputerów. Jak było naprawdę, dowiemy się na pewno na dorocznym przemówieniu Jobsa na Macworld Expo.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.