Spotkanie w świecie Final Fantasy XI

Trzy rozszerzenia dla świata Final Fantasy XI

Final Fantasy XI, czyli konsolowo-pecetowa gra typu MMORPG doczeka się nie jednego, nie dwóch a trzech dodatków. Sprzedaż będzie prowadzona tylko przez Internet.

Na wiosnę przyszłego roku, fani gry MMO Final Fantasy XI doczekają się pierwszego płatnego dodatku. Kolejne będą się ukazywać co kwartał. Autorem dodatków będzie Masato Kato, który reżyserował i pisał scenariusz do Chrono Trigger, Xeno Gears i Final Fantasy XI.

Pierwszy dodatek będzie sprzedawany pod nazwą A Crystalline Prophecy – Ode of Life Bestowing. Opowiadać będzie o tajemniczym starożytnym krysztale szybującym w przestworzach nad światem Final Fantasy. Kolejny z nich, A Moogle Kupo d’Etat – Evil in Small Doses to „koszmar wywołany zniszczeniem jednego z Mog House”, zaś ostatni, czyli A Shantotto Ascension – The Legend Torn, Her Empire Born to historia szalonej naukowiec, która staje się samozwańczą władczynią własnego imperium.

Final Fantasy to gra typu MMORPG na konsole Xbox 360 i PlayStation 2, a także na system Windows. Sześcioletnia gra liczy sobie ponad pół miliona aktywnych użytkowników. Ceny dodatków na razie nie są znane.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.