W porównaniu z ważącym 121 gramów telefonem i900, nowy model ma tylko jeden gorszy punkt - wagę, która teraz wynosi 133 g

Ulepszona Omnia z procesorem 806 MHz

T*Omnia to nowy smartfon koreańskiego producenta, wyposażony w procesor z taktowaniem 806 MHz, 3,3-calowy dotykowy ekran, łączność WiFi oraz system operacyjny Windows Mobile 6.1.

Samsung wprowadza na koreański rynek nowy smartfon, oparty na systemie Windows Mobile 6.1 i wyposażony w bardzo szybki procesor z taktowaniem 806 MHz. Ponadto T*Omnia wyposażona jest w 3,3-calowy ekran o dużej rozdzielczości 480 x 800 pikseli, przesył HSDPA z prędkością 7,2 Mbps, łączność WiFi b/g, Bluetooth 2.0 z EDR, nawigację GPS oraz 5-megapikselową kamerę. Ponadto możliwy będzie odbiór telewizji DMB-T, natomiast telefon dostępny będzie w dwóch wersjach – 4 i 16 GB – które rozszerzyć można za pomocą gniazda kart pamięci microSD.

T*Omnia mierzy 13,65 mm grubości, jednak zarówno jej cena, jak i ewentualna data premiery w Europie nie zostały zapowiedziane. Relację z premiery telefonu w Korei, w tym wystąpienie Steve’a Ballmera, możecie zobaczyć poniżej.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.