MacBooki od Apple'a - jeszcze funkcjonalniejsze, jeszcze tańsze

Wadliwy touchpad w najnowszej linii notebooków Apple’a

Jeśli wierzyć doniesieniom na wielu forach internetowych, nowe MacBooki mają uszkodzony trackpad. Na razie nie wiadomo, czy usterka jest wywołana przez sprzęt, czy tylko wadliwe oprogramowanie.

Coraz więcej for internetowych traktujących o IT, w tym oficjalne forum Apple’a, zalewane jest doniesieniami o nieprawidłowo działającym touchpadzie w najnowszej linii MacBooków. Według użytkownikow, po około 50 dotknięciach, urządzenie przestaje reagować na jakiekolwiek bodźce. Po 5-10 muśnięciach palcem wszystko wraca do normy.

Jak dotąd firma Apple nie zajęła stanowiska w tej sprawie, więc ciężko określić, czy jest to problem sprzętowy, czy software’owy. Na to drugie wskazywałyby doniesienia co poniektórych użytkowników, którzy twierdzą, że zmiana czułości touchpada rozwiązuje problem na jakiś czas. Dla Apple byłoby to zbawienne, albowiem o wiele taniej jest wypuścić uaktualnienie do Internetu, jak tylko będzie gotowe, niż wymieniać sprzęt.

A jak się spisują wasze MacBooki?

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.