Posiadacze telewizorów z rodziny Aquos zyskają dodatkową funkcję odtwarzania muzyki w tle

Wyświetlacz i drukarka zdjęć w jednym

Rodzina produktów AQUOS poszerza się o urządzenie, które nie dość, że potrafi wyświetlać zdjęcia na dowolnym ekranie ze złączem HDMI, to jeszcze je wydrukuje.

Sharp wprowadza na rynek urządzenie, łączące w sobie funkcję wyświetlania oraz drukowania zdjęć. Tą ciekawą kombinację, wspomaga dodatkowo obecność bezprzewodowej łączności Bluetooth oraz złącze HDMI. Jak to działa? Przesyłamy zdjęcia do urządzenia za pomocą karty pamięci, technologii Bluetooth, podczerwieni, a nawet lokalnej sieci (wyłącznie model HN-PP150). Następnie możemy je wydrukować, albo po prostu wyświetlić na dowolnym ekranie, poprzez port HDMI.

Dostępne są dwie wersje tego ciekawego urządzenia – HN-PP100 (na zdjęciu) oraz wspomniana już HN-PP150 z możliwością podłączenia do sieci. Obydwa modele trafią na japoński rynek 5 grudnia, w cenach odpowiednio 20 000 (ponad 700 zł) oraz 25 000 jenów (ponad 850 złotych).

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.