Wojskowa wersja YouTube'a

YouTube dla wojskowych

W osiemnaście miesięcy po blokadzie YouTube'a dla wojska, żołnierze amerykańscy mogą znów umieszczać swoje klipy wideo. Specjalnie dla nich stworzono TroopTube.

Nowopowstały TroopTube to alternatywa dla amerykańskich żołnierzy wobec YouTube’a, do którego został im odcięty dostęp osiemnaście miesięcy temu. Użytkownicy mogą się tam rejestrować jako wojskowi, rodziny wojskowych, wojskowy personel cywilny oraz entuzjaści. Każdy materiał umieszczany na portalu jest moderowany pod kątem dobrego smaku i ochrony bezpieczeństwa narodowego.

Serwis został stworzony przez firmę Delve Networks. Podobnie jak YouTube, obrabia on klipy automatycznie do odpowiedniego formatu i dostosowuje jakość ich wyświetlania do posiadanego łącza. Ciekawą funkcją jest wyszukiwanie filmików na podstawie wypowiadanych w nim słów: witryna analizuje głos postaci i próbuje rozpoznać wypowiadane wyrazy.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.