Dell OptiPlex 160

Biznesowy nettop Della

OptiPlex 160 Tiny Desktop to pełna nazwa nowego nettopa, przeznaczonego dla klientów biznesowych. Komputer posiada procesor Intel Atom oraz do 4 GB pamięci RAM.

Amerykański producent dodaje do swojej oferty kolejny biznesowy komputer, zamknięty w obudowie mierzącej zaledwie 22,9 x 4,7 x 22,5 cm. OptiPlex 160 Tiny Desktop wyposażono w procesor Intel Atom z taktowaniem 1,6 GHz, do 4 GB pamięci RAM, zintegrowaną grafikę SIS Mirage 3, a także możliwość wyboru z kilku dostępnych rozwiązań pamięci masowej – dysk twardy o pojemności 80, 120 i 160 GB oraz stację SSD o pojemności 64 GB.

Komputer dostępny jest z jednym z wymienionych systemów operacyjnych: FreeDOS, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Business, lub Vista Business z opcją downgrade’u do Windows XP. Cena nowego nettopa OptiPlex 160 Tiny Desktop zaczyna się od 563 dolarów, co w przeliczeniu daje kwotę 1640 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.