Windows Server 2008 to pierwsze rozwiązanie Microsoft które posiada zaimplementowane mechanizmy wirtualizacyjne

Centrum Wirtualizacyjne w IComie

20 listopada w ICom powstało Centrum Wirtualizacyjne. Wspólnie z firmami Microsoft i Intel specjaliści z ICom będą przybliżali nową technologię klientom biznesowym.

Microsoft Windows Server 2008 to pierwsze rozwiązanie Microsoft które posiada zaimplementowane mechanizmy wirtualizacyjne przy pomocy technologii Hyper-V. Tak duży skok technologiczny wymaga wsparcia dla Klientów oraz zaprezentowania im spektrum możliwości nowej platformy.

Według swoich zapewnień, ICom posiada niezbędne zaplecze jeśli chodzi o kompetencje i doświadczenie w systemach Microsoft o czym świadczą certyfikaty: Microsoft Gold Certyfied Partner oraz Small Business Specjalist dlatego też Centrum Wirtualizacji powstało właśnie w tej lubelskiej firmie.

Klientów zainteresowanych technologią Hyper-V zapraszamy na prezentacje i spotkania: http://www.icom.eu/centrumwirtualizacji/hyper-v.html

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.