Antec Sonata Elite

Ekstremalnie cicha Sonata Elite

Antec przygotowuje obudowę specjalnie z myślą o graczach, którym hałas wydobywany z wnętrza komputera przeszkadza. Sonata Elite ma być ekstremalnie cicha.

Sonata Elite to najnowsze obudowa, skierowana nie tylko dla elity, co sugerować może nazwa. Model ten wyposażono w silikonowe uszczelki, które znacznie redukują wibracje, co w rezultacie przekłada się na mniejszą ilość hałasu, jaki wydziela cały system. Obudowa posiada miejsca na łącznie siedem dysków twardych (trzy kieszenie 5.25″ oraz cztery 3.5″), płytę główną Mini-ITX, MicroATX lub standardową ATX oraz dwa porty USB, jedno złącze eSATA i wejście/wyjście audio, zamontowane z przodu.

Chłodzenie zapewniają 120-milimetrowe wentylatory, które pracują z mniejszą prędkością, ale zapewniają zbliżony przepływ powietrza, w porównaniu z szybszymi, ale również znacznie głośniejszymi modelami.

Obudowa Sonata Elite sprzedawana będzie w cenie 120 dolarów (ponad 400 złotych), choć jeszcze nie wiadomo kiedy dokładnie trafi na rynek.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.