BagTV

Damska torebka z wyświetlaczem

BagTV to zwyczajna damska torebka, oczywiście pomijając fakt, że posiada 7-calowy ekran, który wyświetli klipy i zdjęcia, a także odtworzy muzykę.

Pewnych rzeczy nigdy nie zrozumiemy. Dlaczego kobieta potrafi się śmiać, a za chwilę z tego samego powodu płakać? Dlaczego facet zawsze musi zostawić podniesioną deskę po wyjściu z toalety? Dlaczego damska torebka ma wyświetlacz?

Tego akurat nie musimy rozumieć, ale musimy się z tym pogodzić. No cóż, BagTV posiada 7-calowy ekran LCD, który odtworzy muzykę, wideo i pozwoli przeglądać zdjęcia. W jej wyposażeniu znajdziemy również baterię, która pozwoli na 2,5 godziny ciągłej pracy, a także gniazdo kart pamięci microSD.

Torebka dostępna jest na stronie producenta w cenie około 300 funtów (1300 złotych). Natomiast jeśli któryś z Was, drodzy czytelnicy, pragnie sprawić swojej dziewczynie z pewnością unikalny prezent, wystarczy dopłacić 10 funtów za międzynarodową wysyłkę.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.