Najbardziej odpowiednim miejscem na zaprezentowanie nowego, stylowego notebooka może być Las Vegas, gdzie odbędą się przyszłoroczne targi CES. Poczekamy, zobaczymy

Dell przygotowuje rywala dla MacBooka Air?

Dell prawdopodobnie jest w trakcie prac nad ultracienkim, ultralekkim i stylowym notebookiem, który rywalizować będzie z MacBookiem Air.

Adamo to nazwa projektu, serii, a być może pojedynczego modelu, którego przygotowaniem zajęła się firma Dell. Z niepotwierdzonych informacji wynika, że amerykański producent pracuje nad ultralekkim, cienkim i stylowym notebookiem, który miałby stoczyć bój o rynek z flagowym produktem Apple’a – MacBookiem Air.

Michael Tatelman, jeden z wiceprezydentów firmy, jednak nie potwierdza, ani nie zaprzecza tej informacji. Przyznaje natomiast, że Dell potrzebuje „ikonowego” produktu, który podniósłby renomę firmy. Producent z Round Rock do tej pory kojarzył się z topornym i zasadniczo kiepskim designem.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.