Dźwiękowy nettop od Onkyo

Na rynek trafia desktop skierowany do wszystkich melomanów. HDC-1L wyposażono w procesor Intel Atom, czy nagrywarkę DVD, ale brakuje w nim najważniejszego - wzmacniacza.

Co to jest – wygląda jak audiofilski system HDC-1.0 z wbudowanym wzmacniaczem i karta dźwiękową SE-90PCI, a w rzeczywistości jest tylko jego namiastką? Odpowiedź brzmi – nowy nettop firmy Onkyo, sprzedawany pod marką Sotec. Komputer HDC-1L wyposażono w procesor Intel Atom 230 z taktowaniem 1,6 GHz, 1 GB pamięci RAM, dysk twardy o pojemności 160 GB, nagrywarkę DVD oraz sześć portów USB 2.0, a także preinstalowany system Windows XP oraz autorskie oprogramowanie Onkyo.

Na szczęście japoński producent, oprócz wyraźnego odchudzenia swojego desktopa, nie zapomniał znacznie obniżyć jego ceny. Podczas, gdy pełny system HDC-1.0 z procesorem Core 2 Duo kosztuje aktualnie 2 150 dolarów, cena nowej chudszej wersji – HDC-1L – zaczyna się od 643 dolarów, czyli powyżej 2 000 złotych.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.