Razer Arctosa i Lycosa Mirror Edition

Elitarne klawiatury dla graczy

Klawiatury Razer - Arctosa i Lycosa Mirror Special Edition, trafiły właśnie do sprzedaży. Nowe propozycje to nie lada gratka dla zapalonych graczy komputerowych.

Razer Lycosa Mirror Edition to alternatywna wersja oryginalnej Lycosy. Od swojej poprzedniczki różni się gładkim, błyszczącym wykończeniem oraz rozszerzoną funkcją podświetlenia klawiszy z możliwością wyodrębnienia kluczowych w grze przycisków WASD. Mirror Edition posiada także dotykowy panel do zarządzania funkcjami multimedialnymi, tryb gry dezaktywujący niepotrzebne przyciski systemowe oraz przydatną funkcje przełączania między 10 definiowalnymi profilami w trybie on-the-fly. Wyposażona jest także w wejścia na słuchawki, mikrofon i port USB.

Razer Arctosa to rozwiązanie stworzone specjalnie z myślą o graczach ceniących sobie prostotę i funkcjonalność. Klawiatura zachowała w pełni programowalny układ klawiszy pozbawiony jednakże podświetlenia i gumowanej powłoki klawiszy. Arctosa dostępna jest w wariancie ze srebrnymi oznaczeniami klawiszy.

Sugerowane ceny detaliczne wynoszą:

  • Razer Lycosa Mirror Special Edition 289 PLN
  • Razer Arctosa  179 PLN
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.