Galerie internetowe na ekranie twojego telewizora

Cyfrowa telewizja kablowa JAMBOX uruchomiła nową usługę – przeglądanie zdjęć na ekranie telewizora, które znajdują się na portalu internetowym Picasa Web Albums.

Przeglądarka zdjęć to kolejna, po dostępie do stron internetowych, własnych kanałów telewizyjnych czy interaktywnych gier, usługa która została dodana do oferty telewizji JAMBOX w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Po  umożliwieniu odbioru popularnych filmów z serwisu YouTube przyszedł czas na oglądanie zdjęć. Dzięki przeglądarce użytkownik JAMBOX ma dostęp do albumów zdjęciowych stworzonych przez siebie, swoich znajomych czy rodzinę. Przeglądarka posiada interfejs, dzięki któremu można za pomocą pilota przeglądać zdjęcia oraz aktywować tryb pokazu slajdów. Obecnie przeglądarka jest kompatybilna z programem Picasa Web Albums ale telewizja JAMBOX planuje umożliwić dostęp do innych portali internetowych, takich jak: Flickr, Photobucket czy Onet Foto.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.