Logitech G13

Hybrydowa klawiatura dla zaawansowanych graczy

Urządzenie G13 Advanced Gameboard uzupełni możliwości klawiatury i myszy podczas rozgrywki, natomiast wyposażono je w 25 programowalnych przycisków i wyświetlacz LCD.

Logitech zapowiada premierę urządzenia G13 Advanced Gameboard – hybrydowej klawiatury, która podczas gry uzupełnia możliwości oferowane przez klawiaturę i mysz komputerową. Urządzenie wyposażono w 25 programowalnych przycisków i analogowy joystick, a także wbudowany wyświetlacz LCD, pokazujący aktualne statystyki gry, informacje systemowe, a nawet wiadomości od innych graczy.

Wyprofilowany kształt G13 sprawia, że gameboard niemal idealnie dopasowuje się do ludzkiej dłoni. Dzięki G13, która może pracować w trzech trybach, zyskujemy 87 sposobów na kontrolę gry (wymagane zainstalowanie oprogramowania). Funkcje można przypisywać klawiszom zarówno przed, jak i w czasie gry, bez konieczności przerywania akcji. Wyposażono ją także w funkcję podświetlania klawiatury – do wyboru są setki kolorów.

Logitech G13 gameboard powinna pojawić w sklepach w grudniu. Sugerowana przez producenta cena detaliczna urządzenia w Polsce wyniesie 319 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.