iCup

iCup, czyli czapka z odtwarzaczem

iCap to bejsbolówka z wbudowanym odtwarzaczem muzycznym. Brzmi dziwnie? To co powiecie na wbudowane głośniki stereo, radio FM oraz rejestrator dźwięku?

Niezbyt znana firma Gesten Technologies zaprojektowała czapkę z daszkiem, która nie tylko ochroni nas przed słońcem, ale również zapewni kilka godzin naszej ulubionej muzyki. iCup to nic innego, jak odtwarzacz MP3, wyposażony w 1 GB wbudowanej pamięci, wyświetlacz LCD o rozdzielczości 128 x 64 pikseli, tuner FM (opcjonalnie), rejestrator dźwięku, system SRS Wow, wbudowane głośniki, gniazdo kart pamięci microSD (do 8 GB), 7 ustawień korektora graficznego oraz interfejs USB 2.0, za pomocą którego naładujemy litowo-polimerową baterię.

Jeśli jesteś zainteresowany, czapkę możesz zakupić na stronie producenta, w cenie 120 dolarów, czyli ponad 350 złotych.W okresie od 1 stycznia do 1 marca iCup można kupić w promocyjnej cenie 100 dolarów (

około 295 złotych).

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.