Gwiazdkowym hitem jest iPod touch, najbardziej zaawansowany odtwarzacz muzyczny i wideo firmy Apple

iPody najchętniej kupowanym prezentem na Amazonie

Na gorącej liście zakupowej Amazon.com znalazły się m.in. najnowsze iPody. Są one jedynymi odtwarzaczami muzycznymi, które znalazły się w pierwszej 10-tce rankingu.

Gwiazdkowym hitem jest iPod touch, najbardziej zaawansowany odtwarzacz muzyczny i wideo firmy Apple. Ogromną popularnością wśród klientów Amazon.com cieszy się także najnowszy iPod nano.

Zestawienie przygotowane przez Amazon.com pokazuje także preferencje klientów. Wybierają oni przede wszystkim iPody w stonowanych kolorach. Największym powodzeniem cieszą się iPody w kolorach czarnym, niebieskim oraz srebrnym.

Obok iPodów, klienci Amazon.com chętnie zobaczyliby pod choinką cyfrowy aparat fotograficzny, nawigację satelitarną lub odtwarzacz Blue-Ray. W tym roku ogromną popularnością cieszą się także urządzenia umożliwiające odczytywanie tzw. e-booków czyli elektronicznych książek.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.