Jak uchronić się przed korupcją

Już dziś pod adresem www.antykorupcja.edu.pl możemy obejrzeć Serwis Edukacji Antykorupcyjnej przygotowany przez firmę Kompan.pl na zlecenie Centralnego Biura Antykorupcyjnego.

Podstawowym zadaniem serwisu jest edukacja antykorupcyjna dorosłych Polaków i młodego pokolenia a także udostępnianie danych związanych z zapobieganiem i zwalczaniem korupcji.

– Na zlecenie CBA przygotowaliśmy  kreację serwisu, włącznie z wdrożeniem naszego autorskiego  systemu kCMS.  Po stronie CBA leżało natomiast przygotowanie całej zawartości merytorycznej portalu.  Przy pracach nad serwisem duży nacisk położony został na interaktywność i łatwość docierania do informacji.  Serwis jest przeznaczony zarówno dla dzieci i młodzieży jak i dla osób dorosłych. W ramach zrealizowanego wspólnie z CBA projektu przygotowano więc rozrywkowe gry i puzzle oraz testy online propagujące wiedzę o zapobieganiu korupcji – mówi Mateusz Ostachowski z Kompan.pl.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.