XCM Dominator

Joystick dla PS3 w stylu arcade

Jeśli posiadasz konsolę Playstation 3, a kochasz zapomniany już styl arcade, to joystick XCM Dominator jest właśnie dla Ciebie. Mimo oldschool'owego wyglądu, zachowuje funkcjonalność.

XCM Dominator to joystick, skierowany do wszystkich fanów bijatyk. Posiada on drążek sterowy oraz dziesięć przycisków, które ułożone są w dwóch rzędach. Dzięki temu, będziemy mogli wykonać każdą kombinację, jaka przyjdzie nam do głowy, bez potrzeby wyginania rąk w niezbyt naturalny sposób.

Dodatkowo można zaprogramować przyciski specjalne, które z pewnością przydadzą się do kończących ataków. Dwie funkcje, które wyróżniają XCM Dominator spośród wszystkich innych joystick’ów, to Combo Attacker oraz Independent Rapid Fire. Tego pierwszego chyba nie trzeba przedstawiać, natomiast IRF służy do symulowania raptownego wciśnięcia przycisku, którego nie mamy zamiaru wcisnąć.

Joysitck XCM Dominator ma być dostępny w serwisie TotalConsole.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.