ASUS Eee PC

Komputery Eee PC dominują w Europie

Wysoki stopień penetracji rynku osiągnięty dzięki szeroko zakrojonej współpracy ze sklepami z zabawkami, księgarniami i spółkami telekomunikacyjnymi.

Wciąż narastająca popularność komputerów Eee PC na europejskim rynku osiąga szczyty. Zgodnie z sondażem przeprowadzonym w październiku przez GfK, Eee PC cieszy się wielką popularnością w Niemczech, Francji, Hiszpanii, Włoszech, Polsce, Czechach, Rosji i innych krajach europejskich, zagarniając przytłaczająco dużą część udziałów w rynku.

Zgodnie z sondażem GfK, komputery Eee PC zagarnęły ponad 60% udziałów w rynku w całej Europie, osiągając najwyższą pozycję we Francji, Rosji, Polsce, Czechach i innych krajach, znacznie przewyższając pozostałych konkurentów. W Polsce, odstęp pomiędzy Eee PC i konkurencyjną marką na drugim miejscu wyniósł prawie 61% udziałów w rynku, podczas gdy w Hiszpanii, gdzie różnica była najmniejsza, wynosiła wciąż jednak 9%.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.