Cena tego urządzenia wynosi 200 euro, czyli ponad 800 złotych

Mapy Navteq w nawigacji Mediona

Najnowszy model GPS-a firmy Medion, opiera się na systemie SiRF InstantFix II, posiada 3 GB wbudowanej pamięci oraz wydajny procesor SiRF Titan z taktowaniem 600 MHz.

System nawigacji satelitarnej GoPal P5430 wyposażono w 5-calowy, dotykowy wyświetlacz, 3 GB wbudowanej pamięci, procesor SiRF Titan z zegarem 600 MHz, czytnik linii papilarnych oraz zintegrowaną antenę TMC, pozwalającą uniknąć korków na drogach (usługa niestety niedostępna jeszcze w Polsce). Ponadto nowy GPS używa odbiornika SiRF InstantFix II, który znacznie przyspiesza ustalenie pozycji po włączeniu odbiornika, zwłaszcza wtedy, gdy zlokalizowanie satelity jest trudniejsze.

Co więcej, Medion GoPal P5430 posiada funkcję czytania tekstu (Text-to-Speech), można go kontrolować głosem, zaś dostępny jest z preinstalowanymi mapami Europy Wschodniej i Zachodniej, dostarczonymi przez Navteq.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.