MGS Touch

Metal Gear Solid Touch dla iPhona i iPoda

Konami potwierdza, że następny tytuł z serii MGS ukaże się na mobilne urządzenia Apple'a. Gra osadzona w realiach czwartej części serii, zawierała będzie co najmniej osiem etapów.

Snake trafia na mobilne urządzenia Apple’a – iPhona oraz iPoda. Metal Gear Solid Touch, bo tak brzmi tytuł nowej odsłony, będzie napisanym od nowa dziełem Hideo Kojimy, którego akcja jednak rozgrywać się będzie w świecie znanym z MGS4: Guns of the Patriots. Gra zawierać będzie co najmniej osiem etapów, natomiast sama kontrola postaci będzie odbywała się za pomocą dotykowego ekranu – akcelerometr raczej nie będzie tutaj używany.

Dobre wyniki w grze mają zaowocować punktami bonusowymi, które następnie będzie można wymienić np. na tapety ze Snake’iem. Według Konami, MGS Touch ma zadebiutować już na wiosnę 2009 roku. Ceny nowej gry jednak jeszcze nie znamy.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.