Flickr na Operze Mobile

Mobilna galeria zdjęć

W prezencie świątecznym dla swoich użytkowników Momail i Flickr uruchomiły usługę, która usprawni wyszukiwanie i przesyłanie zdjęć za pomocą telefonu komórkowego.

Firma Momail zintegrowała usługę Flickr ze swoim serwisem poczty mobilnej. Umożliwia to dzielenie się zdjęciami i ich wyszukiwanie przy pomocy telefonu komórkowego. Użytkownicy serwisu Momail będą wykorzystać telefon komórkowy do wyszukiwania i pobierania zdjęć z folderów publicznych i prywatnych, a także otrzymywania informacji o zmianach dokonywanych przez krewnych i znajomych w ich galeriach.

Wszystkie zdjęcia wysłane na telefon komórkowy przez usługę Flickr są automatycznie optymalizowane przy pomocy opatentowanej przez firmę Momail technologii MMOPE – Mobile Message Optimization & Protection Engine (Mechanizm Optymalizacji i Ochrony Mobilnych Wiadomości). To unikatowe rozwiązanie umożliwia dostosowanie przychodzących treści do możliwości telefonu, dzięki czemu rozmiar e-maili i załączników jest redukowany nawet o 99,9 proc. Dokumenty i zdjęcia są skalowane, obracane i konwertowane w czasie rzeczywistym.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.