TRENDnet TEW-635BRM

Modem i ruter bezprzewodowy w jednym

Bezprzewodowy ADSL2/2+ Modem Router 300Mb/s N marki TRENDnet, model TEW-635BRM, zapewnia podwójną korzyść: dostęp do Internetu oraz wysoką wydajność sieci bezprzewodowej N.

Dzięki temu urządzeniu nie trzeba kupować oddzielnie modemu i rutera. Instalacja urządzenia jest prosta i w ciągu kilku minut od rozpakowania można surfować po Internecie, pobierać pliki, grać Online, a wszystko dzięki zastosowaniu technologii bezprzewodowej 300Mb/s N.

Wystarczy wpiąć linię telefoniczną do wbudowanego portu ADSL RJ-11. Komputery przewodowe, konsole do gier, odtwarzacze multimedialne czy urządzenia pamięci podłączyć do wbudowanego 4-portowego przełącznika, gdzie porty znajdują się z tyłu routera. Urządzenia do sieci bezprzewodowej podłącza się używając przycisku Wi-Fi Protected Setup. Bezprzewodowe szyfrowanie oraz podwójny firewall mają chronić wartościowe dane. Technologia zaawansowanych anten (MIMO) ma zapewniać szerokie pokrycie i minimalizować martwe punkty.

W Polsce cena tego urządzenia będzie wynosić ok. 400 zł. W chwili obecnej produkt pod zamówienie w ofercie u dystrybutorów i resellerów TRENDnet w Polsce.

Powiązane treści:

Router Huawei w rankingu najlepszych routerów.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.