Mechanizm laserowy pozwala na zmianę rozdzielczości sensora z 800 na 1 600 DPI.

Mysz laserowa przewijająca dokumenty w ośmiu kierunkach

Genius dołączył do swojej oferty kolejny produkt z serii Ergo. T555 Laser to nietypowa mysz, wyposażona w technologię optyczno-dotykowego przewijania.

By zwiększyć wygodę przeglądania dokumentów, Genius Ergo T555 Laser oferuje możliwość przewijania w ośmiu kierunkach. Ruch myszy opiera się o mechanizm laserowy, który pozwala na zmianę rozdzielczości sensora z 800 na 1 600 DPI i odwrotnie. Dzięki temu, mysz płynnie współpracuje z najbardziej popularnymi rozdzielczościami ekranu.

Ciekawym dodatkiem są dwa przyciski skrótu, dedykowane do współpracy z systemem Windows Vista. Użytkownik za pomocą jednego kliknięcia jest w stanie aktywować trójwymiarowy podgląd wszystkich otwartych okien lub uruchomić szybkie wyszukiwanie w programie Internet Explorer.

Mysz Genius Ergo T555 Laser objęta jest 24-miesięczną gwarancją producenta i niebawem dostępna będzie w ofercie sieci salonów komputerowych Reactor w cenie 89 PLN brutto.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.