Kolejny hit, który nas ominie ze względu na brak polskiego Xbox LIVE

Najciekawsze zwiastuny z rozdania nagród Spike Awards

Rozdania nagród to dobra okazja na zaprezentowanie nowych projektów. Nie inaczej jest w świecie gier: Oto dwa najciekawsze zwiastuny zaprezentowane podczas Spike Video Game Awards.

Impreza Spike Video Game Awards to nic innego jak gala organizowana przez telewizję Spike podsumowująca ostatni rok gier komputerowych. Tym razem stała się okazją dla producentów do zaprezentowania masy nowych zwiastunów. My wybraliśmy dwa najciekawsze:

Grand Theft Auto IV: The Lost and the Damned

to dodatek do gry GTA4, który bedzie wydany wyłącznie na konsole Xbox 360. Dla nas, Polaków, oznacza to niestety zgrzytanie zębów: wątpliwym jest, by Microsoft do tego czasu uruchomił Xbox LIVE w Polsce. Szkoda, bo zwiastun powala:

Terminator: Salvation

powoduje u nas gęsią skórkę. Ciężko wypowiedzieć się o jakości samej gry, ale sam fakt ekranizacji kolejnej części kultowej sagi zarówno na ekranach kin, jak i komputerów, powoduje, że cierpliwe oczekiwanie w tym momencie to abstrakcyjne pojęcie:

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.