Razer Lycosa + DeathAdder

Najlepsze produkty Razera w tandemie

Już od dziś można kupić zestaw dwóch najpopularniejszych produktów marki Razer - myszy DeathAdder i klawiatury Lycosa.

Razer Lycosa to klawiatura, która cechuje się czasem reakcji rzędu 1 ms, w pełni programowalnymi, selektywnie podświetlanymi gumowanymi klawiszami z możliwością zapamiętywania makr i funkcją pracy w trybie gry, który dezaktywuje klawisze systemowe. Dodatkowo wyposażona została w szereg przydatnych portów USB, wejście słuchawkowe i mikrofonowe oraz opcję przełączania między 10 indywidualnymi profilami w trybie On-the-Fly.

Zastosowany sensor  3G w Razer DeathAdder – 1 ms czasu reakcji, 7800 fps próbkowania i akceleracja nawet do 20G – ma gwarantować znakomite osiągi, a 5 gumowanych, niezależnie programowalnych przycisków i śliskie teflonowe ślizgacze odpowiadają za dokładność i komfort użytkowania.

Oba produkty cechują się spójnym nowoczesnym designem i atrakcyjnym błękitnym podświetleniem. Sugerowane cena detaliczna wynosi: 299 PLN

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.