Film

Nakręć reklamę MSI, zgarnij netbooka

MSI uruchomiło konkurs na wideoklip o produkcie MSI pod tytułem: "Krótki film o ...". Zabawa trwa do 31.01.2009 roku.

Jako temat filmu można wybrać dowolny produkt firmy MSI (notebook, netbook, płyta główna, karta graficzna). Nie ma ograniczeń co do czasu trwania filmu. Może to być forma: reklamy, filmu fabularnego lub dokumentalnego, teledysku, animacji flash lub zupełnie inna konwencja. Liczyć się będzie przede wszystkim kreatywność. Pomysłodawca najlepszego projektu otrzyma netbooka MSI Wind! Poza nagrodą główną przewidziane są również nagrody dodatkowe w postaci kamer internetowych i odtwarzaczy mp3. Projekt zwycięzcy będzie promowany w mediach. Dodatkowo, wybrane projekty będą udostępnione na stronie internetowej i kanale youtube.

Pliki wideo powinny być w formacie.avi, .mpeg, .wmv, animacje flash z rozszerzeniem.swf. Materiały o wadze do 50MB, najlepiej zarchiwizowane.zip, można przesłać online za pomocą formularza zgłoszeniowego, który znajduje się na stronie http://konkursy.msi-polska.pl/krotki_film/konkurs.php.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.