Producent oferuje zaledwie roczną gwarancję na nowe stacje SSD z rodziny UltraDrive

Nowa rodzina stacji SSD firmy Super Talent

UltraDrive to linia stacji SSD, złożona z dwóch serii - LE oraz ME. Ta pierwsza składa się z modeli opartych na układach SLC, natomiast druga - na chipach MLC NAND.

Super Talent rozszerza swoją ofertę stacji SSD o dwie nowe serie, które należą do rodziny UltraDrive. Pierwsza z nich – LE – składa się z modeli o pojemności od 16 do 128 GB, które oparte są na chipach Single-Level Cell i oferują prędkości zapisu i odczytu danych odpowiednio równe 170 i 230 MB/s. Druga seria – ME – złożona jest z modeli o pojemności od 16 do 256 GB, opartych na układach Multi-Level Cell i oferujących prędkości zapisu i odczytu danych na poziomie 160 oraz 200 MB/s.

Wszystkie modele ponadto posiadają interfejs SATA 3.0 Gbps, a także oferują współczynnik żywotności Mean Time Before Failure na poziomie miliona godzin.Stacje SSD na rynku pojawią się w styczniu, w nieznanych jeszcze cenach.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.