AQQ 2.0.4 Carbon Build: 12

Nowy, lżejszy komunikator AQQ

Pojawiła się nowa wersja polskiego komunikatora AQQ. Co nowego? Aplikacja pozbyła się swojej głównej wady, czyli dość ociężałego działania.

Tym razem większość innowacji w kolejnej wersji AQQ pojawiło się od strony technicznej, gdyż ta wersja jest pierwszą stabilną napisaną w nowym środowisku Delphi 2009, co gwarantuje sprawniejsze działanie i mniejszą awaryjność.

Nie tylko jednak to się zmieniło. Teraz funkcjonalność pluginu gadu-gadu jest większa niż kiedykolwiek, bo można rejestrować nowe konto i edytować dane obecnie używanego. Posiadacze kont w sieci jabber ucieszą się, że działa obecnie funkcja odzyskania hasła jeśli zostanie ono zapomniane. Aby zaktualizować program (jeśli nie odbyło się to automatycznie), wystarczy kliknąć na opcję „Aktualizacja” w menu pomoc. Aby pobrać pełną wersję instalacyjną, należy odwiedzić stronę domową komunikatora.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.