Odświeżony interfejs w nowej becie Skype’a 4.0

Pojawiła się kolejna wersja testowa komunikatora Skype. Podretuszowano interfejs aplikacji oraz ułatwiono przeszukiwanie historii rozmów.

Drobną zmianą, która jednak pierwsza rzuca się w oczy, jest nowy styl okna Skype. Jeśli jednak nowy wygląd nie przypadnie wam do gustu – nie ma problemu. Wystarczy w ustawieniach programu zmienić go na standardowy styl Windowsa.

Ważnym nowym elementem, obiecywanym przy okazji poprzedniej bety, jest wprowadzenie nowych funkcji historii. Dostępna jest teraz wyszukiwarka oraz sortowanie według typu zdarzenia (rozmowy wychodzące, przychodzące, wiadomości tekstowe itp.),. Przycisk „Pokaż historię” znajduje się u dołu zakładki Konferencje.

Inne usprawnienia to:

  • zarządzanie wykorzystaniem połączenia, co pozwoli najlepiej dostosować jakość rozmów audio i wideo do przepustowości łącza.
  • Automatyczne zgłaszanie nadużyć za każdym razem, gdy zablokujemy użytkownika
  • ulepszenia w wiadomościach tekstowych i zwiększenie funkcjonalności paska połączenia.
  • Powrót kontaktów z Outlooka

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do pobierania nowej wersji. Przypominamy, że wersja beta jest wersją nieukończoną, a zatem może sprawiać problemy.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.