FBOX

Profesjonalny hosting multimediów dla biznesu

EOL Group uruchamia pierwszą w Polsce platformę hostingu multimediów, która daje możliwość zamieszczania materiałów wideo na wybranych stronach internetowych.

Dotychczas jedynym sposobem na umieszczenie materiału video na własnej stronie, było skorzystanie z usług popularnych serwisów, takich jak np. YouTube lub budowa aplikacji do obróbki multimediów. Tymczasem EOL Group uruchamia usługę FBOX, która oferuje możliwość samodzielnego zamieszczenia filmów i materiałów wideo, na wybranych przez firmę stronach internetowych.

Platforma FBOX dostępna jest w postaci czterech pakietów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb użytkownika. Każdy z nich oferuje oprogramowanie do obróbki wideo w Internecie, odpowiednią do wymagań klienta powierzchnię serwera i transfer danych.

Można również dostosować wygląd, dzięki czterem szablonom i dwudziestu skórkom odtwarzacza, a także skorzystać z funkcji raportowania oglądalności i statystyki na temat wykorzystanego transferu czy przestrzeni dyskowej.

Usługa dostępna jest pod tym adresem.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.