Rusza liga Need for Speed Undercover i Red Alert 3

Za niespełna miesiąc e-sportowcy otrzymają możliwość wzięcia udziału w dwóch komputerowych ligach realizowanych w ramach projektu firmy Electronic Arts oraz Cybersport.pl.

Wirtualna rywalizacja o mistrzowskie tytuły odbywać się będzie w ramach dynamicznej strategii czasu rzeczywistego Command & Conquer: Red Alert 3 oraz kolejnej odsłony kultowej serii wyścigów samochodowych Need for Speed Undercover.

Już 1 stycznia rozpoczną się pierwsze ligowe zapisy do rozgrywek Command & Conquer Red Alert 3 oraz Need for Speed Undercover. Przez kolejne osiem miesięcy, począwszy od 1 lutego, odbywać się będą otwarte turnieje online, które wyłonią szesnastu najlepszych zawodników z całego kraju. W październiku podczas wielkiego finału ligi Heyah Logitech Cybersport powered by Komputronik będą oni walczyć o oficjalny tytuł Mistrza Polski w grach komputerowych. Cybersportowe zmagania toczyć się będą nie tylko o prestiż, ale również o nagrody pieniężne. W każdej z lig łączna wartość nagród wyniesie 5 000 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.