Slayer

Slayer zagra obok Metalliki w najnowszej odsłonie Guitar Hero

Jak zawsze przy okazji mocnego grania, tak i w przypadku Guitar Hero: Metallica pojawiają się pierwsze kontrowersje. Sam perkusista grupy musiał interweniować. O co chodzi? O Slayera.

Jedną z głównych zalet gry Guitar Hero: Metallica jest nie tylko wierne odwzorowanie supergrupy w grze, a także masa artystów występujących gościnnie. Mało brakowało, by zabrakło jednej z najważniejszych metalowych legend, czyli Slayera. Pomimo, iż hit Raining Blood już zadebiutował w jednej z odsłon gry, to wydawcy mieli opory przed dalszym wykorzystywaniem muzyki zespołu. Dzięki interwencji Larsa Ulricha, perkusisty Metalliki, będziemy mogli zdobywać kolejne achievmenty przy agresywnych riffach kapeli z Bay Area.

– Jestem super-podniecony że mamy tam Slayera. Slayer musi być częścią jakiejkolwiek gry wideo o heavy-metalu. Były pewne kłopoty z tekstami. To się wiąże z opcjami w stylu „Microsoft się nie zgadza ze względu na nieprzyzwoite teksty”. Z tym całym g**nem trzeba sobie radzić, ale wstawiliśmy się za Slayerem i w końcu przekonaliśmy Microsoft – mówi Lars Ulrich

0
Źródło: Overkill.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.