Inkubator Gier

Stwórz grę z Inkubatorem Gier

Firma EvoWare stworzyła inicjatywę, która powinna zainteresować niejednego amatorskiego programistę oraz designera pasjonującego się grami.

Tworzysz gry komputerowe? Planujesz zająć się tą branżą w niedalekiej przyszłości? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Firma EvoWare stworzyła inicjatywę, która powinna zainteresować niejednego amatorskiego programistę oraz designera pasjonującego się grami. Program Inkubator Gier to pierwszy tego typu projekt w Polsce, a zarazem pierwszy na świecie. Firmie EvoWare, przy jego realizacji, partnerują Spinor GmbH, Evermotion i Flash PR.

Projekty, które znajdą się pod skrzydłami Programu IG mogą liczyć na wsparcie marketingowe i techniczne oraz pomoc w poszukiwaniu wydawcy. Najciekawsze z nich zostaną również częściowo sfinansowane. W skład wsparcia technicznego wchodzi możliwość bezpłatnego korzystania z silnika Shark3D firmy Spinor i tekstur firmy Evermotion oraz miejsce na serwerze Programu, wraz z subdomeną.

Więcej informacji o warunkach uczestnictwa w Programie Inkubator Gier, jak również o zakresie udzielanej przez organizatorów pomocy, można znaleźć na stronie Inkubator Gier.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.