Szyfrowanie, zabezpieczenie przed kradzieżą danych i logowanie na odcisk palca

Pierwsze oprogramowanie łączące w sobie zaawansowane szyfrowanie z ochroną przed wyciekiem danych i jedyne, korzystające z biometrycznego systemu logowania Lenovo.

Utimaco Safeware AG wprowadza do oferty SafeGuard Enterprise 5.35 – pierwsze rozwiązanie na rynku, które wykorzystuje system logowania za pomocą odcisku palca od Lenovo oraz całkowite szyfrowanie dysku, aby zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa, przy jednoczesnej prostocie obsługi. Metoda biometryczna w nowej wersji SafeGuard Enterprise występuje jako alternatywa dla standardowego logowania za pomocą hasła. Teraz, aby zalogować się do systemu Windows lub wznowić pracę zablokowanego komputera – wystarczy muśnięcie palca. Ta funkcja jest dostępna na laptopach Lenovo, wyposażonych w system uwierzytelniania UPEK i czytniki linii papilarnych, a także na komputerach stacjonarnych Lenovo, do których podłączono klawiatury z UPEK i czytnikiem linii papilarnych. Utimaco ściśle współpracowało z Lenovo i partnerami dostarczającymi rozwiązania biometryczne, w celu rozwinięcia technologii przyjaznej użytkownikom, a zarazem o najwyższej kompatybilności.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.