iMac G4

Ulepszone iMaki nadchodzą

Apple już w styczniu ma zamiar wprowadzić na rynek kolejną falę iMaków. Ulepszone komputery typu all-in-one będą produkowane przez Quantę, w liczbie 800 000 miesięcznie.

Według raportu serwisu Economic Daily News, już w styczniu na rynek trafią nowe, lub po prostu odświeżone iMaki. Quanta Computer, firma zajmująca się produkcją komputerów dla marki Apple, jest gotowa dostarczać 800 000 sztuk miesięcznie. Przypomnijmy, że ostatnia aktualizacja rodziny desktopów typu all-in-one nastąpiła na wiosnę 2008 roku.

Nowe iMaki powinny być oparte na platformie Centrino 2 – na dwu i czterordzeniowych procesorach z rodziny Montevina – i wyposażone w więcej pamięci RAM, większe i szybsze stacje SSD, a także dedykowaną, lub zintegrowaną grafikę 9400M. Na szczegóły, lub ewentualne potwierdzenie przypuszczeń musimy jednak trochę poczekać.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.