Na koniec cały zarząd i wszyscy inwestorzy zaśpiewali sto lat Jobsowi, który 24 lutego obchodził swoje 54 urodziny. Steve obejrzał nagranie ze spotkania nieco później...

MacWorld Expo bez Apple’a i Steve’a Jobsa

Przyszłoroczny MacWorld Expo będzie ostatnią imprezą z tej serii z udziałem Apple'a. Co więcej, zabraknie na niej dyrektora Apple'a, czyli Steve'a Jobsa.

Te Święta dla fanatyków Apple’a to żadne Święta. Jak bowiem można cieszyć się Gwiazdką wiedząc, że kultowa już styczniowa impreza dla entuzjastów Wielkiego Jabłka będzie zarazem ostatnią w tym charakterze? Na dodatek, zamiast Jobsa, przemówienie wygłosi Philips Schiller, wiceprzewodniczący działu marketingu. Sodomia i gomoria!

No ale dość złośliwości, MacWorld Expo to ciekawa impreza i brak głównego zainteresowanego to wielka strata. Co więcej, przemówienia Jobsa były zawsze ciekawe i elektryzowały nie tylko Apple-o-maniaków, ale i całą społeczność entuzjastów IT. Decyzja o zakończeniu udziału w MacWorld i nieobecność Jobsa może być potwierdzeniem plotek o złym stanie zdrowia milionera. Podczas imprezy być może zostaną zaprezentowane i Phone nano i Mac Mini, produkty, o których na razie krążą tylko legendy.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.