Wewnętrzny dysk twardy podłączany na biurku

W sprzedaży pojawiła się nowa stacja dokująca firmy Welland. Dzięki niej możemy łatwo i szybko podpiąć dysk twardy, bez konieczności sięgania do trudno dostępnej obudowy komputera.

Dotychczas Welland znany był przede wszystkim z dostarczania na rynek obudów do dysków twardych – zarówno klasycznych, jak i multimedialnych o unikalnych funkcjach i wyglądzie. Tym razem producent zaoferował użytkownikom praktyczną stację dokującą. Model ME-601J pozwala łatwo i szybko podłączyć dowolny dysk 2,5/3,5-calowy SATA do komputera poprzez port USB lub eSATA. Wystarczy jedynie włożyć dysk do stacji i po chwili oba urządzenia są gotowe do pracy.

Stacja dokująca posiada również przycisk One Touch Backup, który ułatwia archiwizację danych. Tym samym możemy w prosty sposób stworzyć kopię zapasową zgromadzonych plików. Stacja dokująca ma wymiary 136 x 83 x 74 mm. W zestawie znajduje się także kabel USB i eSata oraz zasilacz wewnętrzny. Gwarancja na urządzenie wynosi 24 miesiące, a cena detaliczna brutto 110 zł.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.