Windows 7 na starcie musiał pokonać złą opinię, wyrobioną przez poprzednika

Windows 7 Beta 1 w przyszłym miesiącu

Pierwsza wersja beta systemu operacyjnego Windows 7 dostępna będzie 13 stycznia 2009 roku, dla wszystkich uczestników konferencji MSDN w Chicago i Minneapolis.

Chociaż oficjalnie finalna wersja systemu Windows 7 trafi na rynek dopiero za rok, pierwsze wydanie beta dostępne będzie już 13 stycznia 2009 roku. Płyty DVD z rzeczonym systemem otrzymają wszyscy uczestnicy dwóch konferencji MSDN (Microsoft Developer Network), które odbędą się w Chicago oraz Minneapolis.

Jak na razie Microsoft ściśle trzyma się wyznaczonego terminarzu. Windows 7 w wersji pre-beta pojawił się pod koniec października na konferencji PDC (Professional Developers Conference), natomiast wersja beta miała pojawić się na początku 2009 roku. I się pojawi.

Co więcej, firma z Redmond dzisiaj upublicznia drugi zestaw łat i poprawek dla systemu Windows Vista. Service Pack 2 powinien być dostępny poprzez Customer Preview Program.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.