Windows 7 najwydajnieszym systemem Microsoftu w historii

Windows 7 wydajniejszy od Windows XP!

Windows Vista dopiero po roku od premiery zaczął być wydajniejszy od króla, czyli Windows XP. A jak się ma wczesna wersja Windows 7? Lepiej od XP!

Jeden z redaktorów portalu ZDNet postanowił sprawdzić, jak wielką krową jest Windows 7. Mając niemiłe doświadczenia związane z premierą Visty, trudno się dziwić. Aktualny system operacyjny Microsoftu w momencie sprzedaży, zamiast dodać naszemu komputerowi skrzydeł, działał na niego jak ciężkie, żelazne kowadło. Co prawda ta sytuacja na szczęście należy do przeszłości, ale wkrótce odbędzie się premiera kolejnego systemu, czyli Windows 7. Kolejny balast dla PC?

Jak się okazuje, wręcz przeciwnie! Wczesna wersja rozwojowa systemu Windows 7 (a zatem wciąż nieukończona!) już teraz pokonuje we wszystkich testach wydajnościowych system Windows XP, i w większości z nich system Windows Vista. Szczegółowe wyniki testu (tekst w języku angielskim) pod tym adresem.

0
Źródło: ZDNet
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.