15 Top darmowych narzędzi do usprawnienia Maka

Aby ułatwić życie wszystkim posiadaczom Maców (o ile to jeszcze możliwe), zebraliśmy 15 najlepszych programów dla Maca w jednym miejscu.

W przeciwieństwie do użytkowników Windowsa, użytkownicy Maka nie kłopoczą się instalowaniem niezliczonych dodatkowych programów, ponieważ wszystko, czego potrzebują znajduje się już w Mac OS X. Nie ma jednak niczego złego w próbach ulepszenia Maca poprzez instalowanie nowych narzędzi albo szukania lepszych wersji programów, które już masz. Od narzędzi biurowych przez sieciowe programy telefoniczne, odtwarzacze multimedialne po komunikatory – tutaj znajdziesz wszystko.

Galeria: 15 Top Narzędzi do usprawnienia Maka Nie martw się, nawet jeśli nie możesz znaleźć swojego ulubionego programu w wersji pod Maca, dzięki programom Boot Camp czy Parallels możesz uruchomić Windowsa na swoim Maku. Tak właśnie wygląda wygoda.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.