Mac

15 Top darmowych narzędzi do usprawnienia Maka

Aby ułatwić życie wszystkim posiadaczom Maców (o ile to jeszcze możliwe), zebraliśmy 15 najlepszych programów dla Maca w jednym miejscu.

W przeciwieństwie do użytkowników Windowsa, użytkownicy Maka nie kłopoczą się instalowaniem niezliczonych dodatkowych programów, ponieważ wszystko, czego potrzebują znajduje się już w Mac OS X. Nie ma jednak niczego złego w próbach ulepszenia Maca poprzez instalowanie nowych narzędzi albo szukania lepszych wersji programów, które już masz. Od narzędzi biurowych przez sieciowe programy telefoniczne, odtwarzacze multimedialne po komunikatory – tutaj znajdziesz wszystko.

Galeria: 15 Top Narzędzi do usprawnienia Maka Nie martw się, nawet jeśli nie możesz znaleźć swojego ulubionego programu w wersji pod Maca, dzięki programom Boot Camp czy Parallels możesz uruchomić Windowsa na swoim Maku. Tak właśnie wygląda wygoda.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.