4,8-calowy MID z GPS-em

EKING przygotowuje urządzenie MID, wyposażone w 4,8-calowy, dotykowy ekran, procesor Atom Z520, WiFi, Bluetooth, nawigację GPS oraz HSDPA.

Chińska firma EKING planuje wprowadzić na rynek urządzenie typu Mobile Internet Device, które niedawno reklamowane było przez firmę Wibrain. M1 MID posiada procesor Intel Atom Z520 z taktowaniem 1,33 GHz, WiFi b/g, Bluetooth, nawigację GPS, 4,8-calowy, dotykowy ekran LCD o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, łączność WiMAX, HSDPA, tuner telewizyjny, 1.3-megapikselową kamerę oraz wysuwaną klawiaturę QWERTY, touchpad i funkcję rozpoznawania pisma.

Co więcej, urządzenie powinno być wyposażone w 1 GB pamięci RAM i stację SSD o nieznanej pojemności, a także, jak widać na zdjęciu, system operacyjny Windows XP. Nie ma niestety żadnych informacji na temat ceny i dostępności nowego urządzenia.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.