Po niespełna 36 godzinach od udostępnienia Skype uzyskał pierwszą pozycję na liście najczęściej pobieranych darmowych aplikacji z App Store

50 najlepszych aplikacji dla iPhone’a

App Store stworzył świat niesamowitych aplikacji dla iPhone'a. Ściągnij najlepsze z nich zupełnie za darmo!

iPhone firmy Apple to jeden z najbardziej pożądanych telefonów, a jedną z głównych przyczyn jest to, że dostępne są dla niego tysiące aplikacji wydawanych przez applowski App Store.

Galeria: 50 najlepszych aplikacji dla iPhone’a Ilość aplikacji dostępnych dla iPhone’a spokojnie można liczyć w tysiącach, a niedawno ilość pobranych ze sklepu aplikacji przekroczyła pięćset milionów. Niektóre aplikacja są darmowe, za inne trzeba zapłacić, ale jedno jest pewne: każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie.

Jeśli jesteś domową złotą rączką, program iHandy ułatwi Ci życie: dzięki niemu twój iPhone zmieni się w poziomicę. Jeśli szukasz jakichś fajnych gier: masz szeroki wybór. Przygotowaliśmy zestaw 50 top aplikacji dla iPhone’a – do przejrzenia i pobrania.

Wystarczy kliknąć „Pobierz teraz!” i zostaniesz przekierowany do App Store, gdzie możesz pobrać większość z prezentowanych aplikacji całkowicie za darmo!

Galeria: 50 najlepszych aplikacji dla iPhone’a

 

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.