Petrus działa na terenie kilku miast środkowej i północnej Polski (Chojnice, Toruń, Człuchów, Miastko, Bytów, Czersk i Tuchola), świadcząc usługi dla kilkudziesięciu tysięcy abonentów

Alan Meller zwycięzcą trzecich Internetowych Mistrzostw Polski w Programowaniu

Dziś. w Restauracji Villa Foksal w Warszawie odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników III Internetowych Mistrzostw Polski w Programowaniu.

Zwycięzcą trzeciej edycji mistrzostw został Alan Meller, student Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zawody przyciągnęły aż 1 794 uczestników, co jest wynikiem rekordowym w stosunku do lat poprzednich. O mistrzostwo walczyli przedstawiciele praktycznie każdej krajowej uczelni o kierunku informatycznym lub technicznym oraz wielu szkół średnich.

Zawody programistyczne OPSS organizowane są od 2005 roku, przyciągając coraz większą ilość  pasjonatów algorytmów i programowania. Konkurs ma charakter otwarty, może wziąć w nim udział każdy, bez względu na wiek i wykonywany zawód. Zadaniem uczestników jest napisanie rozwiązań, przy użyciu języków oprogramowania (C++, Turbo Pascal, itp.). Organizatorem mistrzostw jest Asseco Business Solutions. Patronat medialny nad imprezą został objęty przez CHIP-a.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.