Na koniec cały zarząd i wszyscy inwestorzy zaśpiewali sto lat Jobsowi, który 24 lutego obchodził swoje 54 urodziny. Steve obejrzał nagranie ze spotkania nieco później...

Apple bez Steve’a Jobsa!

Apple – legendarna firma, która elektronikę użytkową zamieniła w modę i styl życia, musi sobie poradzić bez Steve'a Jobsa – wizjoner bierze półroczny urlop.

Wygląda na to, że oświadczenie Steve’a Jobsa o braku większych problemów było dalekie od prawdy. Wizjonerski właściciel kultowej już firmy Apple bierze urlop od opiekowania się swoim dzieckiem. Potrwa on przynajmniej do czerwca. Szef firmy zapowiada powrót „tak szybko, jak to możliwe”, ale niewykluczone, że Jobs nie wróci już do swojej firmy.

W momencie pisania tego newsa, wartość akcji Apple’a zdążyła spaść już o 7,85% Tim Cook zastąpi Jobsa na stanowisku dyrektora na czas urlopu. Sam wizjoner wciąż odpowiada za najważniejsze strategiczne decyzje związane z Apple’em.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.