Petrus działa na terenie kilku miast środkowej i północnej Polski (Chojnice, Toruń, Człuchów, Miastko, Bytów, Czersk i Tuchola), świadcząc usługi dla kilkudziesięciu tysięcy abonentów

Brytyjskie gospodynie najsilniejszą grupą w Internecie

Według niedawno przeprowadzonego badania, najwięcej czasu wolnego na Internet przeznaczają... brytyjskie gospodynie domowe.

27 000 internautów z 16 krajów wypełniło ankietę dotyczącą Internetu. Wynika z niej, że względnie najsilniejszą grupą w sieci są brytyjskie panie domu. Spędzają one na surfowaniu 47% swojego wolnego czasu. To więcej niż uczniowie (32%) i bezrobotni (32%).

Biorąc pod uwagę całe narody, a nie konkretne grupy zawodowe, bezsprzecznym liderem są Chiny, których obywatele poświęcają 44% wolnego czasu na Internet (Brytyjczycy tylko 28%). Wyspiarze za to lubią zawierać znajomości online: 58% z nich swoje wirtualne znajomości przeniosło do prawdziwego świata. Rekordy pod tym względem biją Niemcy: 76% z nich umówiło się na spotkanie z osobą poznaną w Internecie.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.