CES 2009: Ultramobilny notebook VAIO P oficjalnie

Sony wreszcie oficjalnie wprowadza na rynek swój najnowszy 8-calowy notebook, wyposażony w procesor Atom, 2 GB pamięci RAM, łączność 3G oraz nawigację GPS.

Na targach CES 2009 japoński producent oficjalnie zaprezentował notebook nowej generacji, wyposażony w zaledwie 8-calowy, podświetlany diodami LED ekran LCD o nietypowej rozdzielczości 1600 x 768 pikseli. Ponadto w jego wyposażeniu znajdziemy procesor Atom z taktowaniem 1,33 GHz, 2 GB pamięci RAM, 128-gigabajtową stację SSD, kamerę internetową, WiFi 802.11n, Bluetooth, łączność 3G (CDMA), a także system nawigacji satelitarnej GPS. Przy standardowej baterii notebook może pracować przez 4 godziny, zaś opcjonalnie dostępna jest większa bateria, która pozwoli na 8 godzin ciągłej pracy.

Ważący zaledwie 635 gramów VAIO P na rynek trafi pod koniec stycznia, a jego cena zaczyna się od 900 dolarów. W przeliczeniu daje to kwotę powyżej 2 700 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.