iPod został zaprojektowany całkowicie na bazie wytycznych Steve'a Jobsa

Czy Apple oszukiwał inwestorów na temat zdrowia Steve’a Jobsa?

Apple stał się nowym celem amerykańskich śledczych. Istnieją podejrzenia, ze firma wprowadziła inwestorów w błąd w związku z problemami zdrowotnymi Steve'a Jobsa.

Amerykańskie rządowe komisje rozpoczęły śledztwo w związku z chorobą Steve’a Jobsa. Wizjoner przeszedł poważną operację usuwania guza rakowego już cztery lata temu i od tej pory nie wrócił do pełni sił. Co więcej, niedawno był zmuszony do długiego urlopu, który na dobrą sprawę może być permanentny.

Jak wiadomo Apple to obecnie Steve Jobs. Na nic tłumaczenia, że to tylko dyrektor przewodniczący całemu sztabowi zdolnych ludzi. Dla inwestorów jabłko jednoznacznie kojarzy się z brodatym jegomościem w okularach. Wielu z nich inwestowało w firmę Apple właśnie ze względu na Jobsa. Istnieje podejrzenie, że jego stan zdrowia został przez korporację umyślnie zatajony, by zyskać większe zaufanie inwestorów. Śledztwo trwa.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.