Toshiba Vardia DVR

Dwa urządzenia DVR z upscalingiem

Toshiba wprowadza na japoński rynek dwa urządzenia typu Digital Video Recorder, wyposażone w dyski twarde o pojemności 300 i 500 GB oraz funkcję upscalingu do jakości HD.

Vardia RD-G503 i RD-E303 to dwa nowe urządzenia DVR, wyposażone odpowiednio w 500- oraz 300-gigabajtowe dyski twarde. W ich wyposażeniu znajdziemy również zintegrowane tunery cyfrowo-analogowe, możliwość nagrywania danych (oprócz na dysku twardym) w formatach MPEG-2 TS i H.264/MPEG-4 AVC na nośniki DVD oraz dołączone dwa piloty zdalnego sterowania – jeden uproszczony, zaś drugi oferujący pełny zakres funkcji. Ponadto pilot modelu RD-G503 ma zostać wyposażony w niewielki ekran (choć na zdjęciu tego nie widać), na którym wyświetlane będą informacje programowe.

Obydwa urządzenia DVR firmy Toshiba pojawią się najpierw na japońskim rynku, w cenach 770 i 660 dolarów, odpowiednio za modele Vardia RD-G503 i RD-E303. Daje to kwoty odpowiednio powyżej 2700 oraz 2300 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.